Openingstijden
De komende week is het Pasen, waardoor onze openingtijden zijn aangepast in deze periode. Op goede vrijdag (22 april) zijn wij gewoon geopend en kunt u ons gewoon bereiken. Maandag 25 april zijn wij echter gesloten en zijn wij alleen bereikbaar op het storingsnummer.
Nieuwe mogelijkheden in het Hosted systeem
Wij werken continue aan verbeteringen van ons systeem, waardoor er weer bugs worden gerepareerd en nieuwe mogelijkheden worden toegevoegd. De afgelopen weken is er hard gewerkt om de het systeem nog gemakkelijker te maken. Zo is het nog mogelijk in het systeem om meerdere facturen in één keer te betalen met bijvoorbeeld iDeal. Hierdoor hoeven er voor meerdere facturen dus niet meerdere transacties plaats te vinden. Ook zijn er wat visuele wijzigingen doorgevoerd bij het overzicht van de facturen, waardoor er meer duidelijkheid ontstaat.
Bugfixes in het Hosted systeem
In het systeem zijn er niet alleen mogelijkheden toegevoegd. Ook zijn er een aantal bugs gerapporteerd door onze klanten. Deze hebben wij opgepakt en daaruit zijn de volgende bugfixes ontstaan:
- Domeinnaam houder wijzigingen wordt nu automatisch doorgevoerd
- Registratie van een .IT domein verloopt nu correct
- Tijdens het registreren kan er worden gekozen voor een trustee service
- Huisnummer toevoeging bij .NL domeinnamen wordt nu wel doorgevoerd
- Bij 0% BTW facturen wordt nu ook in de omschrijving aangegeven
VMware private cloud
Vanaf heden wordt door ons de mogelijkheid geboden om een private cloud af te nemen met VMware. Met een private cloud kiest u voor een volledig maatwerkoplossing die wij aan u kunnen bieden. Dit zal daarom volledig voldoen aan uw wensen en eisen. Met een private cloud bent u klaar voor de toekomt en wordt er door ons een proactieve service geleverd. Mocht u interesse hebben in een private cloud dan kunt u altijd contact opnemen met ons. Wij zullen u dan voorzien van een onafhankelijk advies, om zo tot een kwalitatief hoogstaande oplossing te komen.
Nieuw cloud panel
Voor onze virtuele servers wordt er binnenkort een cloud panel gelanceerd. Met dit cloud panel is het mogelijk om uw virtuele servers gemakkelijk te beheren. Zo wordt het mogelijk om uw server te herstarten, afsluiten en nog vele andere acties. Er komen ook uitgebreide statistieken tot uw beschikking, zodat u precies kunt zien wat uw server verbruikt. Denk hierbij aan statistieken van uw schijven, processoren en bandbreedte. Back-upruimte kan gemakkelijk worden beheerd en back-ups kunnen snel en eenvoudig, volledig automatisch, worden teruggezet. Hierdoor zullen alle acties sneller en eenvoudiger verlopen.
Vragen
Heeft u vragen naar aanleiding van dit nieuwsbericht, dan kunt u ons bereiken tijdens kantoor tijden via 0316-712450 of per e-mail op info@hosted.nl.